Seyrek Kanatlı Hücreli Fanlar

Hücreli Fanlar, ısıtma ve soğutma ihtiyacı olmayan yerlerde, ortama taze hava sağlamak için, kullanılır. Ortam havasının özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahip, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitede imal edilir.

KULLANIM

Hücreli Fanlar, ısıtma ve soğutma ihtiyacı olmayan yerlerde, ortama taze hava sağlamak için, kullanılır. Ortam havasının özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahip, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitede imal edilir. Kullanım yerleri; endüstriyel mutfaklar, ofisler, marketler, toplantı salonları, alışveriş merkezleri, hastaneler, endüstriyel tesisler, bankalar v.s... Müşteri ihtiyacına göre hücreli fanlar filtreli ve filtresiz olarak imal edilmektedir. Bu sistem sayesinde fan devirleri istenilen şekilde ayarlanarak optimum debi ve basınç ayarları gerçekleştirilir.

MALZEME

Hücreli Fanların kasası 40 mm alüminyum profilden imal edilmektedir. Dış cidar 1,00 mm kalınlığında boyalı galvaniz, iç cidar 0.80 mm kalınlığında galvaniz sacdan imal edilir ve arasına 25 mm kalınlığında ve 70 kg/m³ yoğunluğunda taş yünü kullanılır. Fanlar; statik ve dinamik balans ayarı yapılmış, sessiz, verimli çift emişli radyal veya plug özelliktedir. Elektrik motorları standart olarak 380V-50Hz değerindedir. Motor ve fan şase üzerinde kayış kasnak tahriki ile çalışmaktadır. Bu sistem sayesinde fan devri istenilen şekilde ayarlanarak debi ve basınç ayarları optimum seviyede gerçekleştirilir

TEKNİK ÖZELLİKLER

YÜKSEK KALİTE
ULUSLARARASI STANDARTLAR
GÜÇLÜ SERVİS AĞI
YÜKSEK PERFORMANS
UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM