BAKIM SERVİS


Filtreleme sistemi kurulduktan sonra, maksimum verimde çalışabilmesi için, bakım ve temizliğin doğru zamanda ve doğru şekilde yapılması gerekmektedir. 

 

Filtreleme sistemi kurulup sorunsuz çalışmaya başladıktan sonra, düzenli olarak bakım ve temizlik yapılması gereken bir sistemdir. Sistemin uzun yıllar rahatlıkla çalışmasının tek koşulu düzenli ve doğru bakım yapılmasıdır.

 

Emsa Mühendislik, uzman ekibi ile müşterilerine bakım hizmeti vermektedir. Düzenli bakım sözleşmesi yapılan müşteriler, Emsa Mühendislik ’in yedek filtre havuzuna erişim hakkı sağlar. Bu sayede bakım esnasında mutfaklarda herhangi bir temizlik işlemi yapılmaz. Emsa Mühendislik ‘in fabrikasında oluşturduğu temizlik bölümünde yıkanan filtreler, müşterinin kirli filtreleriyle değiştirilerek mutfaklara kimyasal madde girmesinin önüne geçilir ve aynı zamanda ciddi bir zaman tasarrufu sağlanır.

 

Emsa Mühendislik, tüm cihazlara 2 yıl garanti verir. Arıza durumunda 24 saat içerinde müdahale eder, gereken durumlarda 12 saat içerisinde yedek parça temini sağlar.